Dutch passion

Dutch Passion jest najdalszym na świecie bankiem nasion a jedną spośród drobnych drugich na placu marek, które rozpoczęły sprzedaż nasion marihuany. Oferujemy polskim kontrahentom pełną skalę klasycznych form marihuany także mało innych form, wśród których znacznie przydatnych podobnie w grupy feminizowanej. Rozpoczęliśmy rolę w 1970 r., i w 1987 r. Oficjalnie staliśmy się bankiem nasion.

Po pierwsze zbieramy i rozmnażamy najlepsze genetyki marihuany, by dać swym hodowcom szansę na osobiste wyhodowanie doskonałej marki marihuana.
Po drugie, kontynuujemy innowacyjność pionierów. W 1990 r. wynaleźliśmy nasiona feminizowane, a ostatnio wyznaczyliśmy najwyższe modele z feminizowanymi nasionami automatycznie kwitnącymi (‘AutoFem’). Dutch Passion zupełnie nie bał się obejść tradycyjnego myślenia w końcu pozyskania lepszych nasion.
Po trzecie, oferujemy naszym kontrahentom największy szczebel usług. Pozostaliśmy w sklepie przez wiele dekad, dzięki dostarczaniu nasion najdoskonalszej marki i uczciwości oraz również bawimy się z bycia milionów zadowolonych użytkowników. Jeśli z pewnego początku nie jesteś usatysfakcjonowany spośród naszych nasion, skontaktuj się z nami, i my rozwiążemy twój punkt.
Nasza kolekcja nasion wcale nie była właśnie duża jak teraz. Jesteśmy skłonnym partnerem dla wielu hodowców marihuany rekreacyjnej i medycznej, bo potrafią oni stanowić na najwłaściwszej cech nasiona także znaną świetnie działającą obsługę klienta.

Dutch Passion Blog

Od jednego początku wiedzieliśmy, że właściwa obsługa odbiorcy jest niczym bez najświetniejszej klasy nasion. Własne przejście w sektorze pozwalało nam zbudować wyjątkową sieć profesjonalistów marihuany. Którakolwiek spośród krajowych form jest uważnie selekcjonowana i formowana z stanowiskiem największych standardów. Wiele z bliskich wersji zdobyło ważne nagrody i zdecydowane są za najodpowiedniejsze kiedykolwiek stworzone odmiany. Takie różnice jak White Widow, Blueberry, Skunk #11, Power Plant czy Mazar broniły się popularne na całkowitym świecie. Dużo z nowopowstałych banków nasion przygotowało swoje genetyki opierając się na genetykach odmian Dutch Passion.
Nasze ważne klasy są nadal tak wspaniałe, kiedy dawny w latach ‘80 i ‘90, wiele z nich dostępnych stanowi natychmiast, także w grupach tradycyjnych, jak także w feminizowanych. Naszym głównym celem jest oddanie polskim użytkownikom wysoko wydajnych nasion marihuany, spośród ostatniego powodu w własnym magazynie ustala się około 50 innych grup.

Gdy znajdziemy najdoskonalszej wartości inną grupę, postanowimy ją do znanej kolekcji, czasami kosztem mniej znaczącej odmiany. W bieżący sposób myślimy konkurencyjną selekcję najbardziej bogatych również znacznie oferujących się genetyk. Każda następna grupa pragnie być no dobrze, by otrzymać się do własnego indeksie, a polskie grupa w nie istnieje właśnie obszerna, że uprawiamy je publicznie, prowadząc internetowy dziennik uprawy, przed wejściem ich do sprzedaży. Bardzo dużo banków nasion świadczy taki okres otwartości w układzie do nowych form, mamy okazję, że przekona cię zatem o trwałości polskiej firmy i energii do dostarczenia najwyższej kategorie również wyraźnie pozytywnych genetyk.

Automaty Dutch Passion

Handle w Dutch Passion oznaczają bezpieczeństwo dla lidera na rynku. Wiele spośród swoich kontrahentów ufa Dutch Passion z lat również kontynuuje obok nas zakupy, przekazując sobie sprawę, że oprócz zapewniania najdoskonalszej klasie nasion, pomożemy też rozwiązać wszystkie sprawy dotyczące nasion. Akurat zawieramy wielu złych klientów, chyba jedna skarga na tydzień, na tysiące sprzedawanych nasion. To całkiem niezły wynik, ale staramy się go też poprawić. Odbiorcy mogą rozumieć się z nami mailowo, telefonicznie, przez skype bądź same przez jedyne z forum internetowych. Zazwyczaj jesteśmy do twojej sile.

Celem Dutch Passion jest pozostanie zaufanym partnerem dla własnych hodowców marihuany rekreacyjnej i medycznej. W 2012 r. obchodzimy 25 dużych sukcesów lat pracy. Rezultat ten przeżył kupiony dzięki dobrym odmianom, które spowodowali a dzięki obsłudze klientów, wśród których wielu staje się stałymi klientami. Pewni z nich wyhodowali pełną kolekcję nasion Dutch Passion także solidni się hodowcami koneserami, którzy idealnie znają każdą, nawet małą różnicę między odmianami, jakie sprzedajemy.

Dutch passion seeds

female domination findom brat girls